Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9403
Stary 01.10.2013, 15:45
Cytat:
UWAGA
14030 wejściówek sprzedanych. To znaczy, że dzisiejszego dnia, jak na razie, sprzedano około 1300 biletów. Doliczajać dzieciaki, vipy i sektor rodzinny - Mamy już zapewne około 17,5 - 18 tys. Został JEDEN bilet na E22, dwa na E25, dwa na H23, skończyły się na C2. 21 biletów na B12, 11 na D11, 6 na D24. Ogólnie znaczna liczba biletów pozostała jedynie na C1 i C 5 (odpowiednio 957 i 744) G2 (395) oraz na nowo otwarte dla sprzedaży sektory, czyli D22 i E21. Wyprzedanie biletów na inne sektory to kwestia godzin, góra jutrzejszego południa. NA ten moment wszystko wskazuje na frekwencje nie mniejszą niż 25,5 tys widzów, i mowa tutaj jedynie o kibicach Wisły. Info około 21.00, już po zakończeniu sprzedaży z dzisiaj. Chyba, że wcześniej zakończyła by się sprzedaż na kilka różnych sektorów... Co nie jest wykluczone
Post napisałny przez Aglariona z http://wislaportal.pl/25729,Coraz_mn...y_z_Legia.html

Gość sprawdzony bo liczył już na ostatnim meczu z Legią i wszystko się zgadzało, także pewne informacje.
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.10.2013 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując