Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24171
Stary 01.10.2013, 15:22
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednej osobie coś można wytykać a drugiej przemilczeć i to nazywasz rzetelnością?
Oczywiście bo nie wymagam żeby w imię rzetelności gryźć rękę która karmi. Od jej gryzienia są ci których nie karmi. Można oczywiście i z tą taryfą ulgową przesadzić ale tu decydują odbiorcy.

Natomiast rozsiewanie kłamstw i oszczerstw pod adresem przeciwników karmiącej ręki to już manipulacja, której zgubne efekty obserwujemy w Polsce.


pysio napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy będzie mądrym, otwartym na świat człowiekiem, a drugi wyjdzie z pokoju otępiały, ze śliną na gębie komu by tu wpierdzielić itp itd.

Drozd i jego podobni zatrzymali się w średniowieczu i nie potrafią się przyzwyczaić do nowych czasów. W ogóle to dziwię się, że komputer potrafią obsługiwać i korzystać z internetu. O umiejętność obsługi tabletów czy tam smartfonów ich już jednak nie podejrzewam...

PRECZ Z ZACOFANIEM!
JEDNA NOWOCZESNA EUROPA!
Ty sam z siebie tak bredzisz czy może pozostajesz pod wpływem jakiegoś nowocześnie oświeconego "autoryteta" ?

Tablet czy smartfon to zabawki dla kretynów żeby mieli bliżej do fejsa, więc ich obsługa musi być maksymalnie prosta. Nie przeszkadza to oczywiście pseudointeligentom szczycić się taką umiejętnością . Dwulatek jak pierwszy raz wysiedzi coś na nocniku, jest z siebie równie zadowolony. Może pysio powinien zostać uhonorowany jakimś okolicznościowym dyplomem ?
Hej Nasz TS !!