Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9397
Stary 01.10.2013, 14:03
A21, A22, B11, H23, D23, D21, D12, C2, C3, C4, E22 i E25 w zasadzie wykupione (na dane sektory zostało dosłownie kilka biletów)

i blisko wykupienia sektory B21, D11, D24 i E15

reszta sektorów też dość szybko schodzi.

kupować, kupować! to klub otworzy pozostałe sektory i będzie miazga
mecz w TVP1 , niech Polska zobaczy jak się Wisła bawi!
Odpowiedz cytując