A21, A22, B11, H23, D23, D21, D12, C2, C3, C4, E22 i E25 w zasadzie wykupione (na dane sektory zostało dosłownie kilka biletów)
i blisko wykupienia sektory
B21, D11, D24 i E15
reszta sektorów też dość szybko schodzi.
kupować, kupować! to klub otworzy pozostałe sektory i będzie miazga

mecz w TVP1 , niech Polska zobaczy jak się Wisła bawi!