|
Senior Member
Offline
|
#9392

01.10.2013, 12:35
|
Cytat:
Bilety na mecz z Legią Warszawa rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Nie ma już miejsc na sektorach: A21, A22, B11, C3, C4, D12, D21, D23.
Dlatego do sprzedaży trafiają sektory: D22, E21, F24 (bilety na ten sektor można kupić tylko w kasach, podobnie jak na cały sektor rodzinny).
Jeśli jeszcze nie macie biletu, to nie czekajcie do ostatniej chwili! Kupujcie bilety już teraz przez Internet i w Strefie Kibica!
Zapraszamy!
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
|
Oby tak dalej
PS: Sektor C2 też już pełny.
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.10.2013 o godz. 13:45.
|
|