Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9392
Stary 01.10.2013, 12:35
Cytat:
Bilety na mecz z Legią Warszawa rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Nie ma już miejsc na sektorach: A21, A22, B11, C3, C4, D12, D21, D23.

Dlatego do sprzedaży trafiają sektory: D22, E21, F24 (bilety na ten sektor można kupić tylko w kasach, podobnie jak na cały sektor rodzinny).


Jeśli jeszcze nie macie biletu, to nie czekajcie do ostatniej chwili! Kupujcie bilety już teraz przez Internet i w Strefie Kibica!

Zapraszamy!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Oby tak dalej

PS: Sektor C2 też już pełny.
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.10.2013 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując