Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4311
Stary 01.10.2013, 11:02
Jerzy Bahr o katastrofie w Smoleńsku: nagle zrobiło się kompletnie biało
Cytat:
-Dość dokładnie opisuje pan w książce moment katastrofy. Rzeczywiście mgła gęstniała nagle w tak szybkim tempie?

- Moje wrażenie było takie, że dzień jest ponury. Było dość ciemnawo, więc to wszystko, całe to otoczenie, nie wyglądało optymistycznie. Natomiast nie było mgły, albo była bardzo słaba. W bardzo krótkim czasie zrobiło się kompletnie biało. Pamiętam, że w tym najbardziej dramatycznym momencie, gdy zdecydowaliśmy się pojechać za strażą pożarną, to poruszaliśmy się właśnie w takiej bardzo głębokiej mgle.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...?ticaid=11167b

Bardzo ciekawa relacja naocznego świadka. Po trzech latach sobie przypomniał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując