pysio napisał(a):

Za PiSem są tylko zacofane telewizje, radia i gazety których nikt o zdrowych zmysłach nie czyta.
Jest ok, kolejne wybory się zbliżają i sPiSek znowu wyląduje tam gdzie jego miejsce!
|
Nie ma lepszej reklamy dla PiS niż tej podobne pysiowe opinie
A co do tabelki. Szkoda że nie podali ile z czasu przyporządkowanego partii upłynęło na rzetelnej informacji a ile na czarnej propagandzie. Bo bez tego to takie tabelki o kant potłuc.
adam_09 napisał(a):

|
Może wsadzę kij w mrowisko ale powiedzcie mi czy jest jakaś telewizja niezależna, którą bez obaw można oglądać ? Oczywiście oprócz Discovery, HBO itp.
|
TRWAM utrzymuje się z wpłat widzów i istnieje już ponad 10 lat. No i nie wiem czy rozumiesz o niezależność od czego chodzi. Mianowicie niezależność od układu trwającego w Polsce od magdalenki,przez nocną zmianę, po nierząd cudaka. Ostatnio Republika której blokuje sie dostęp na kablówki. Żeby nie tworzyła rozdźwięku.