Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adeks9
Junior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9386
Stary 01.10.2013, 10:25
C4 już pełne, C2 dziś pęknie na pewno. Byłem przed chwilą po bilet i otwarte były 3 kasy. Zdziwiłem się pozytywnie, że kolejka była aż za drzwi
Odpowiedz cytując