Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adeks9
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk
Offline
#
9386
01.10.2013, 10:25
C4 już pełne, C2 dziś pęknie na pewno. Byłem przed chwilą po bilet i otwarte były 3 kasy. Zdziwiłem się pozytywnie, że kolejka była aż za drzwi
adeks9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adeks9
Znajdź inne posty napisane przez adeks9