Tasio1906 napisał(a):

Za nami dziesięć ligowych kolejek już "coś" wiemy o naszych piłkarzach i podzieliłbym ich na kilka grup:
- ligowy TOP na swoich pozycjach: Głowacki, Brożek, Chavez, Stjepanović, Jovanović, Bunoza, Małecki, Burliga (osobiście nie spodziawałem się że użyję takich określeń do opisania Osmana, Ostoi, Marko, Gordana czy Łukasza).
-aspirujący do ligowego TOPU (przy dalszym kontynuowaniu pracy mogą się tam znaleźć): Miśkiewicz, Chrapek, Nalepa, Stolarski.
-ligowi przeciętniacy: Garguła, Boguski.
-znaki zapytania: Guerrier, Brudneski, Czekaj, Bieszczad,Kamiński, Uryga.
-piąta grupa to zeszłosezonowi mistrzowie juniorów, których powinno się powoli sprawdzać w ligowych warunkach
|
Mam inne zdanie na temat tych, których wytłuściłem przy czym Mały ma (miał?) na to potencjał, no ale tej jesieni jak dotąd cienko.
Burliga, Chavez - zobaczymy po Legii co to za top.
Aspirujący do topu Nalepa... hmm.
Stolarski może i aspirowałby do czegoś gdyby nie siedział od iluś meczów na ławie (jedna połówka nic tu nie zmienia) aczkolwiek nie rozumiem dlaczego gra Burliga, a nie Stolarski.
Burdenski tj. znak zapytania - po co on tu jest

Obcokrajowiec, który się nie łapie do 18...