Zabawy z punktami jeszcze przed podziałem wprowadziło weszlo... cisnęli farmazony po pierwszych dobrych meczach Wisły, że nie ma być z czego zadowolonym bo dorobek punktowy mamy tak naprawdę o połowę mniejszy i jesteśmy tuż nad strefą spadkową... jednocześnie nie przeszkadzało im to pisać, że Legia odjeżdża lidze już na 5 pkt.
