Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23990
Stary 30.09.2013, 18:13
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy wiedzą, że np. Legia ma 12 pkt a Wisła ma 9 pkt... tylko nie wiadomo po ki uj prawie wszyscy udają, że jest inaczej...
Zabawy z punktami jeszcze przed podziałem wprowadziło weszlo... cisnęli farmazony po pierwszych dobrych meczach Wisły, że nie ma być z czego zadowolonym bo dorobek punktowy mamy tak naprawdę o połowę mniejszy i jesteśmy tuż nad strefą spadkową... jednocześnie nie przeszkadzało im to pisać, że Legia odjeżdża lidze już na 5 pkt.
Odpowiedz cytując