Hihihi wiadomo że wszystkie media, które nie powielają mentstreamowej propagandy muszą być pisowskie

To sprawia, że choćby głosiły że 2+2=4 w żadnym wypadku nie wolno im wierzyć !
Taka jest refleksja po wpisach "oburzonych" na prawdę. Jakże im współczuję.