Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20756
Stary 30.09.2013, 11:23
Za nami dziesięć ligowych kolejek już "coś" wiemy o naszych piłkarzach i podzieliłbym ich na kilka grup:
- ligowy TOP na swoich pozycjach: Głowacki, Brożek, Chavez, Stjepanović, Jovanović, Bunoza, Małecki, Burliga (osobiście nie spodziawałem się że użyję takich określeń do opisania Osmana, Ostoi, Marko, Gordana czy Łukasza).
-aspirujący do ligowego TOPU (przy dalszym kontynuowaniu pracy mogą się tam znaleźć): Miśkiewicz, Chrapek, Nalepa, Stolarski.
-ligowi przeciętniacy: Garguła, Boguski.
-znaki zapytania: Guerrier, Brudneski, Czekaj, Bieszczad,Kamiński, Uryga.
-piąta grupa to zeszłosezonowi mistrzowie juniorów, których powinno się powoli sprawdzać w ligowych warunkach
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując