Od roku przecież doskonale wiadomo, że GP i GPC to nie tylko tuby propagandowe tej partii, a coś więcej czyli ciało znajdujące się wewnątrz struktur partyjnych.
Teraz dopiero ma być sensacja. PiS będzie pierwszą partią w Polsce, która będzie posiadać własny wieżowiec. Jak to można dorobić się na byciu w opozycji
