arti napisał(a):

|
W GK napisali, że przelewy na konta grajków przychodzą w zasadzie w terminie w przeciwieństwie do 2012 i wiosny tego roku. Uważam, że tj. jedna z głównych przyczyn wzrostu zaangażowania i poprawy wyników.
|
He, he, he, no właśnie. To wielce prawdopodobne, że dzieki temu zaczeli sie szybciej ruszać w pierwszych meczach rundy, a tu wszyscy mysla, ze to Smuda ich tak zmotywował

Tylko, że ambitna gra się już skończyła (vide mecz z parchami i rezerwami Ruchu) a Smuda w tych meczach nie był w stanie namówić ich do walki (nie chodzi mi o wynik tylko styl-to co robili na boisku), co sam przyznał w wywiadach pomeczowych o minimaliźmie przy stanie 1:0.