Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9363
Stary 29.09.2013, 23:06
Blondas napisał(a):Wyświetl post
10 760, bez vip, F i szkolnego ale za to z karnetami TF, bo cale a22 bylo wykupione juz na poczatku sprzedazy, wiec pewnie tam klub te karnety 'ulokowal'. Brak biletow na A22,B11,C3,D12,D21, koncowka na D23,E22,H23,A21
dziękuje za odp jeżeli to liczyłeś to tym bardziej słowa uznania
Odpowiedz cytując