Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27479
Stary 29.09.2013, 20:52
Pytanko: gdzie robicie coroczne przeglądy rejestracyjne auta?

Szukam jakiejś "lajtowej" stacji na którą można jechać w miarę bezstresowo. Nie chodzi mi o samą pieczątkę bez przeglądu, bo sprawa bezpieczeństwa jest dla mnie ważna tym bardziej, że wożę rodzinę- ale szukam stacji gdzie nie spotkam upierdliwców którzy będą zwracać uwagę na każdą pierdołę w stylu drobnej rdzy podwozia czy jakieś pocenie się oleju czy takie tego typu podobne rzeczy nie wpływające na bezpieczeństwo- stacji która nie wyśle z miejsca do zaprzyjaźnionego mechanika celem wymiany rzeczy która w rzeczywistości tego nie wymaga (a spotkałem się już z takimi działaniami).

Jeśli ktoś ma obiekcje pisać w temacie to poproszę o wiadomość priv. Dzięki.
Odpowiedz cytując