Lukasz napisał(a):

OT/
Co do Smudy...
Byłem jego zdecydowanym przeciwnikiem, ale Franciszek już wybronił się wynikami. Jeśli tylko znajdziemy się w grupie 'mistrzowskiej' uważam że był to bardzo dobry wybór. Smuda ma u mnie duży kredyt zaufania, pewnie długo o nim nic złego nie powiem. Jak sobie przypomnę Kulawika czy Probierza... czuć różnicę którą robi doświadczenie.
|
W GK napisali, że przelewy na konta grajków przychodzą w zasadzie w terminie w przeciwieństwie do 2012 i wiosny tego roku. Uważam, że tj. jedna z głównych przyczyn wzrostu zaangażowania i poprawy wyników.