Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
9359
29.09.2013, 20:02
comek
napisał(a):
nie wiem czy jest się czym cieszyć, ale
NIE MA
już biletów na C3
C2 i C4 też całkiem ładnie zapełnione gorzej na C1 i C5.
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks