element napisał(a):

Przy wyłączaniu danych sektorów klub kierował się poprzednimi sprzedażami biletów za nim zaczęto zamykać dane części stadionu.
I tak bilety na sektory E21, E26 i E16 schodziły najgorzej.
E22 jest komplet, ale są pozostałe sektory E. Jak zejdzie cały dostępny sektor E to będą otwierać.
Sektory które nie są w internetowej sprzedaży, a są dostępne i sprzedawane są na nie bilety to E11 i E12 (sektor szkolny), narożnik F (sektor rodzinny) i sektory V11, V12, V13 i V14 (sektor VIP)
|
Myśle że w dniu meczu bedziemy mieć już wszystkie sektory dostępne sądząc jak ludzie gruchną do kas. A jeszcze 6 dni sprzedaży internetowej + kasy stadionowe. Można liczyć realnie na rekord frekwencji.