|
Przy wyłączaniu danych sektorów klub kierował się poprzednimi sprzedażami biletów za nim zaczęto zamykać dane części stadionu.
I tak bilety na sektory E21, E26 i E16 schodziły najgorzej.
E22 jest komplet, ale są pozostałe sektory E. Jak zejdzie cały dostępny sektor E to będą otwierać.
Sektory które nie są w internetowej sprzedaży, a są dostępne i sprzedawane są na nie bilety to E11 i E12 (sektor szkolny), narożnik F (sektor rodzinny) i sektory V11, V12, V13 i V14 (sektor VIP)
Ostatnio edytowane przez element : 29.09.2013 o godz. 18:55.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|