palikot napisał(a):

Ok. Ale E21 mogliby już otworzyć. bo na E22 komplet.
Powinni w pierwszej kolejności otworzyć E21, E26 i E16, D22 bo sektory obok, już są dosyć wypełnione. Nie wiem na co oni czekają?
|
Może na te sektory E21, E26 i E16, D22 można kupić bilety w Wiślackim Świecie a są zablokowane w sprzedaży internetowej. ?