Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9354
Stary 29.09.2013, 18:45
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ok. Ale E21 mogliby już otworzyć. bo na E22 komplet.
Powinni w pierwszej kolejności otworzyć E21, E26 i E16, D22 bo sektory obok, już są dosyć wypełnione. Nie wiem na co oni czekają?
Może na te sektory E21, E26 i E16, D22 można kupić bilety w Wiślackim Świecie a są zablokowane w sprzedaży internetowej. ?
Odpowiedz cytując