Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 29.09.2013, 17:27
jak człowiek chce sie w....ić, wystarczy wejsc na forum.

Jebać Nalepe łatwo ,proste. Ileż on meczy rozegrał na poziomie Ekstraklasy ? ILE ? Wczoraj grał jako defensywny w parze z napastnikiem Boguskim i dziesiątką Garguła, czyli inaczej mówiąc grał w destrukcji sam na trzech chłopa. Wy ....a od razu oczekujecie ze chłop będzie Gattuso no ale bez jaj. Miał być spadek bądź walka o utrzymanie, pare dobrych wyników wpadło i niektórym sie w dupie przewróciło totalnie, najlepiej o tym świadczy fakt że jak kliknąłem w głosowanie to na wygraną Ruchu były.....3 głosy.
Teraz najłatwiej jest więc chłopaków JEBAĆ. Polska zjebana mentalność. Na taką kadrę jaką my mamy, to narazie gramy ponad miarę.
Smuda chciał wczoraj grać skrzydałami ale niestety tak sie nie da, już na początku pisałem że Szarki spoko, ale na 20 minut. Guerier to samo. Do tego na stoperze Osman, który słowo spalony zna tylko z kawałów. Oglądnijcie mecz raz jeszcze spokojnie, zwróćcie uwagę jak ten nasz czołg łamie linie defensywy co akcja.
Fatalnie wczoraj zagrał Garguła, który po tym jak zagrał asystę schował sie na trybunach. Za bramkę winię Miśkiewicza który ewidentnie chciał iść na wrzutkę, dlatego to wpadło. Nie był to strzał jak Ronaldo co starał sie wmówić Wojtek Jagoda który ....czasem naprawde dobrze analizuje. Wczoraj jednak większość czasu spuszczał sie nad Ruchem, ale to fajnie, bo nie traktuką nas jako średniaka tylko dalej jako wielka Wisłę. Cieszmy się, ich nienawiść umacnia naszą wiarę!
Mecz był, teraz juz nie ma co .......ic, skupiamy sie na Legii i gramy dalej. Mistrza jednak w tym sezonie nie zdobędziemy płaczące ....eczki....czas przyjąc życie na klatkę i oceniac realnie to czym dysponujemy i to co możemy osiągnąć.
Kamińskiego za darmo oddać. Natychmiast. A z Legią zagramy na pełnej ....ie, dzięki NASZEMU dopingowi. Będziecie prawda?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując