Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 29.09.2013, 16:29
Panowie ( i Panie ). Nie ma co roztrząsać, co by było gdyby... Fakty są takie, że:

1. Dwie setki w pierwszej połowie niewykorzystane;
2. Zawodnikowi Ruchu wyszedł strzał życia, o którym prasa będzie trąbić przez x tygodni ( w następnym meczu o gościu nie będzie wogóle słychać );
3. Jak zwykle jedna połowa dobra, druga do d....;
4. Michał Nalepa nie nadaje się na defensywnego pomocnika w tej chwil;i

Tyle... Legła przyjeżdża za tydzień, zamiast tracić czas na na wzajemne opluwanie itp, zacznijcie się modlić, żeby Stjepa i Brożek byli w 100% sprawni...
Powód: coby było po polsku
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 29.09.2013 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując