syryls napisał(a):

|
Nic do Miśkiewicza nie mam, ale 7 meczów naprawdę dobrych gdzie my prowadziliśmy grę i dawał radę, ale jeśli ktoś nas przyciśnie pressingiem to Misiek się kruszy
|
Prawda ... też to zauważyłem .. strasznie słaba psychika 1 błąd i nogi z galarety ...
syryls napisał(a):

|
bo jego gra nogami to tragedia,
|
nie .. to nie jest powód ... wczoraj Głowa puścił mu wysoką piłkę w światło bramki i Misiek sobie poradził a nie było łatwo ... gra nogami nie jest może najlepsza ale to dlatego że Misiek za dużo kombinuje zamiast tak jak Pereiko walić na silę w przód nawet na aut.
syryls napisał(a):

|
na ekstraklase wystarczy taki bramkarz, jesli mamy spokojne utrzymanie to wolałbym poszukać jakiegoś młodego(!) Polaka(!) z charyzmą i oczywiście umiejętnościami.
|
masz niewielkie wymagania ..

młody z charyzmą, Polak , z umiejętnościami ....
Ale może Trela ....

?
Tak w ogóle to bramkarz NIE jest naszym największym problemem.