Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20755
Stary 29.09.2013, 15:10
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nic do Miśkiewicza nie mam, ale 7 meczów naprawdę dobrych gdzie my prowadziliśmy grę i dawał radę, ale jeśli ktoś nas przyciśnie pressingiem to Misiek się kruszy
Prawda ... też to zauważyłem .. strasznie słaba psychika 1 błąd i nogi z galarety ...

syryls napisał(a):Wyświetl post
bo jego gra nogami to tragedia,
nie .. to nie jest powód ... wczoraj Głowa puścił mu wysoką piłkę w światło bramki i Misiek sobie poradził a nie było łatwo ... gra nogami nie jest może najlepsza ale to dlatego że Misiek za dużo kombinuje zamiast tak jak Pereiko walić na silę w przód nawet na aut.

syryls napisał(a):Wyświetl post
na ekstraklase wystarczy taki bramkarz, jesli mamy spokojne utrzymanie to wolałbym poszukać jakiegoś młodego(!) Polaka(!) z charyzmą i oczywiście umiejętnościami.
masz niewielkie wymagania .. młody z charyzmą, Polak , z umiejętnościami ....
Ale może Trela .... ?

Tak w ogóle to bramkarz NIE jest naszym największym problemem.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 29.09.2013 o godz. 15:22.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując