Arked napisał(a):

|
Nie żal mi remisów z Śląskiem, Pogonią czy nawet z Górnikiem i Jagiellonią u siebie. W kontekście potencjału naszej kadry to przyzwoite wyniki. Ale remisu z Ruchem już trochę tak bo to bardzo słaba drużyna, które nie powinna w tym sezonie grać w Ekstraklasie. Tym bardziej, że prawdopodobnie dowieźlibyśmy to 1:0 do końca gdyby nie masa głupich fauli blisko własnego pola karnego. Tyle ode mnie.
|
no ale ta bardzo słaba drużyna u siebie zanotowała dotychczas takie wyniki w meczach na Cichej :
z Legią 2-1 , z Lechią 1-1 , z Lechem 1-1 , ze Śląskiem 1-1 , a teraz z nami 1-1 . Przypadek ? nie sądzę