Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 29.09.2013, 15:10
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie żal mi remisów z Śląskiem, Pogonią czy nawet z Górnikiem i Jagiellonią u siebie. W kontekście potencjału naszej kadry to przyzwoite wyniki. Ale remisu z Ruchem już trochę tak bo to bardzo słaba drużyna, które nie powinna w tym sezonie grać w Ekstraklasie. Tym bardziej, że prawdopodobnie dowieźlibyśmy to 1:0 do końca gdyby nie masa głupich fauli blisko własnego pola karnego. Tyle ode mnie.
no ale ta bardzo słaba drużyna u siebie zanotowała dotychczas takie wyniki w meczach na Cichej :

z Legią 2-1 , z Lechią 1-1 , z Lechem 1-1 , ze Śląskiem 1-1 , a teraz z nami 1-1 . Przypadek ? nie sądzę
Odpowiedz cytując