Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 29.09.2013, 14:59
Nie żal mi remisów z Śląskiem, Pogonią czy nawet z Górnikiem i Jagiellonią u siebie. W kontekście potencjału naszej kadry to przyzwoite wyniki. Ale remisu z Ruchem już trochę tak bo to bardzo słaba drużyna, które nie powinna w tym sezonie grać w Ekstraklasie. Tym bardziej, że prawdopodobnie dowieźlibyśmy to 1:0 do końca gdyby nie masa głupich fauli blisko własnego pola karnego. Tyle ode mnie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując