|
Taki jest właśnie kibic. Gdy przed rundą śmiać mi się chciało że mówiliście o spadku to zostałem zwyzywany. To jest zespół na środek tabeli i tak dalej uważam. Dlaczego? Może mamy kilku fajnych zawodników ale popatrzcie na ławkę rezerwowych wczoraj. To właśnie pokazuje nasze miejsce. Póki nie ma zmian jak wczoraj z Ruchem idzie ok ale poźniej są problemy. Jeżeli rzeczywiście zimą przyjdzie chociażby 2 dobrych grajków to można myślec o walce o wyższe miejsca. Z taką ławką czy teraz czy za 2-3 mecze na pewno nie damy rady
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
|