Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 29.09.2013, 14:12
Nalepa to paralityk pokroju Kowalskiego i Bruda,absolutnie odstawić go od pierwszej drużyny a w jego miejsce na defensywnego pomocnika Alan Uryga,chłopak jak już grał to prezentował odpowiedni poziom jak na swój wiek.Nalepa w tej rundzie zagrał jeden przyzwoity mecz na początku rundy a pozostałe mecze dramatyczne.Następnym razem jak Smudzie zabraknie defensywnego pomocnika to niech daje nawet Stolarskiego na ta pozycje byle nie zagrał Nalepa.
Odpowiedz cytując