Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 29.09.2013, 14:12
Chociaż 1 połowa dawała nadzieje na wywiezienie z Chorzowa kompletu pkt to remis przecież też zły nie jest. W myśl zasady jak nie potrafisz wygrać to chociaż nie przegraj. Obecnie gramy tak jak pozwala nam stan kadrowy. Oby to była tylko chwilowa zadyszka, bo taka długotrwała gra spowoduje, że pierwsza 8 będzie tylko odległym marzeniem.

Dla mnie celem powinno być na ten sezon miejsce w grupie mistrzowskiej. Podobnie zresztą jak na przyszły rok. O mistrzostwie to my powinniśmy myśleć najwcześniej za 2 lata, budując w tym czasie drużynę zdolną awansować do Ligi Europejskiej.

Wracając jednak do dnia dzisiejszego kadra Wisły jest bardzo wąska i jeśli dalej będą ubytki, rundę możemy kończyć z kilkoma 16 czy 17 latkami w składzie. Jeżeli nie będzie żadnych wzmocnień w grudniu to możemy zapomnieć nawet o grupie mistrzowskiej.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując