W mojej opinii to był najsłabszy mecz w tym sezonie. Chaotyczność, dużo niedokładności, brak pomysłu na grę i w zasadzie brak składnych akcji. Pozostaje mieć nadzieje, że z Legią zagramy dużo lepiej.
rafkur napisał(a):

|
Bawią mnie te żale nad straconymi punktami. Póki co wynik punktowy traktuję w kategoriach cudu.
|
Sądzę podobnie.