Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 29.09.2013, 13:22
W mojej opinii to był najsłabszy mecz w tym sezonie. Chaotyczność, dużo niedokładności, brak pomysłu na grę i w zasadzie brak składnych akcji. Pozostaje mieć nadzieje, że z Legią zagramy dużo lepiej.

rafkur napisał(a):Wyświetl post
Bawią mnie te żale nad straconymi punktami. Póki co wynik punktowy traktuję w kategoriach cudu.
Sądzę podobnie.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 29.09.2013 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując