Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 29.09.2013, 12:45
Karherop napisał(a):
co do tych remisów i co jest lepsze wygrać 1 mecz i przegrać 2 , czy 3 zremisować odpowiedz powinna być prosta , ale chyba niektórym trzeba łopatologicznie tłumaczyć .

Ale już lepiej 2 wygrać i 2 przegrać, niż 4 zremisować Jest 10 kolejka, a mamy już w tym sezonie 6 remisów. Bardzo rzadko w czołówce znajdują się drużyny, które remisują więcej niż 9 meczów (w 30 kolejkach). To tylko takie statystyczne spostrzeżenia. Mam nadzieję, że Wisła zaprzeczy tej regule

PS: ban za wysyłanie na drugą stronę błoń mnie nie dziwi. To zawsze cios poniżej pasa.
Ostatnio edytowane przez Arked : 29.09.2013 o godz. 12:47.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując