wolfy napisał(a):

|
No to może faktycznie najwyższa pora pójść na tiki-takę do Kauflandu albo kupić szalik Legii? No bo niestety, czasy kiedy byliśmy ligową potęgą minęły i nie wiadomo czy (kiedy?) wrócą...
|
O co chodzi z tym Kauflandem? To jakiś nowy kompleks, że Craxa ma ładniejszy stadion czy chodzi o coś innego?
Swoją drogą sugerowanie userowi, żeby jednak przemyślał przejście na 2 stronę błoń w sumie niewiele (niczym?) się nie rożni od wypowiedzi Dariooka. A to, że ten user wyzywa od żydów na lewo i prawo i w końcu digrał się bana to mnie akurat nie wzrusza. Wreszcie dostał to na co zasłużył od dawna.