Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 29.09.2013, 12:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No to może faktycznie najwyższa pora pójść na tiki-takę do Kauflandu albo kupić szalik Legii? No bo niestety, czasy kiedy byliśmy ligową potęgą minęły i nie wiadomo czy (kiedy?) wrócą...
O co chodzi z tym Kauflandem? To jakiś nowy kompleks, że Craxa ma ładniejszy stadion czy chodzi o coś innego?

Swoją drogą sugerowanie userowi, żeby jednak przemyślał przejście na 2 stronę błoń w sumie niewiele (niczym?) się nie rożni od wypowiedzi Dariooka. A to, że ten user wyzywa od żydów na lewo i prawo i w końcu digrał się bana to mnie akurat nie wzrusza. Wreszcie dostał to na co zasłużył od dawna.
Odpowiedz cytując