Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 29.09.2013, 12:21
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak wole remis niż porażkę, chcielibyście dostać np. w Kauflandzie 2:1? Albo wczoraj na Cichej? Nie można wygrać to trzeba zremisować! 1 punkt lepszy niż 0. Pozatym budujemy pewność siebie oraz ststystyki, ktňre przechodzą do histori. Akceptuje remisy, ale nigdy nie zaakceptuje grania na remis!
drużyna na pewno się nie zadowala remisami , widać to zresztą że się lekko obudzili jak dostali bramkę ,

zresztą jak powiedział niedawno Chrapek w wywiadzie , najbardziej idiotyczne pytanie jakie zadał mu dziennikarz " Czy chcecie wygrać mecz ? "

co do tych remisów i co jest lepsze wygrać 1 mecz i przegrać 2 , czy 3 zremisować odpowiedz powinna być prosta , ale chyba niektórym trzeba łopatologicznie tłumaczyć .

a jak ktoś chce samych samych zwycięstw to zapraszam tutaj http://www.fcbarca.com/forum/
Odpowiedz cytując