Tasio1906 napisał(a):

|
Ja jednak wole remis niż porażkę, chcielibyście dostać np. w Kauflandzie 2:1? Albo wczoraj na Cichej? Nie można wygrać to trzeba zremisować! 1 punkt lepszy niż 0. Pozatym budujemy pewność siebie oraz ststystyki, ktňre przechodzą do histori. Akceptuje remisy, ale nigdy nie zaakceptuje grania na remis!
|
drużyna na pewno się nie zadowala remisami , widać to zresztą że się lekko obudzili jak dostali bramkę ,
zresztą jak powiedział niedawno Chrapek w wywiadzie , najbardziej idiotyczne pytanie jakie zadał mu dziennikarz " Czy chcecie wygrać mecz ? "
co do tych remisów i co jest lepsze wygrać 1 mecz i przegrać 2 , czy 3 zremisować odpowiedz powinna być prosta , ale chyba niektórym trzeba łopatologicznie tłumaczyć .
a jak ktoś chce samych samych zwycięstw to zapraszam tutaj
http://www.fcbarca.com/forum/