Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 29.09.2013, 11:21
Rzygam już tymi remisami. No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Każdy chyba wiedział przed sezonem, że w tej drużynie jest 5-6 niezłych graczy, a reszta to tło. Wybiegane, starające się ale pozbawione odpowiednich umiejętności piłkarskich tło.

Żeby powalczyć o puchary trzeba naprawdę dużych wzmocnień. Jeśli dalej będziemy tyle remisować to w pewnym momencie przekreślimy swoje szanse na miejsce w trójce. Tak mówi statystyka. Lepiej grać bardziej bezkompromisowo i czasem przegrać niż zremisować połowę meczów w sezonie. Remisy się zwyczajnie w świecie nie opłacają. Tym bardziej, że w końcu przyjdą również porażki. Myślę, że każdy rozsądny kibic zdaje sobie z tego sprawę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując