|
Miśkiewicz jest bramkarzem takim na jakiego nas stać. Według mnie jeśli poprawi grę na przedpolu i nogami to będzie miał pewny plac przez kilka sezonów. Ja tam progres w grze nogami już u niego widzę. W przedpolu też jest lepszy niż niedawny Jovanic.
|