|
Nie wiem, jak Wy, ale ja się ucieszyłem, widząc, że to czwarta ŻK Nalepy i nie zagra z Legią. Widać jak ważni dla zespołu są tacy jak Ostoja, Chrapek czy Jovanovič. W sumie to tak, jak z naszymi przedsezonowymi sparingami - dopóki grał pierwszy skład, styl był dobry, i wyniki także.
|