|
Gdybyśmy mieli trochę szczęścia a nie pecha (kontuzje Pawła i Ostoji) to może byśmy wywieźli nawet 3 punkty. Ale z remisu też jestem zadowolony. I tak jak wolfy uważam że trzeba realnie oceniać naszą sytuacje finansowo-organizacyjną i dopiero na tym tle oceniać zespół i jego wyniki. Inaczej pozbywamy się elementarnej uczciwości w ocenie dokonań naszych piłkarzy.
BTW
Bez Pawła z Legią będzie nie lepiej niż w 1 meczu z Górnikiem. Mam nadzieje że może uda się go reaktywować.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|