Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 29.09.2013, 04:36. dokladnie
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To przestań prowokować, bo rzygać się chce czytając to. Masz uraz na punkcie Brożka, Głowackiego, Smudy i nie wiadomo kogo jeszcze? OK. Twój problem. Ale przynajmniej bądź konsekwentny. Nie pamiętam żebyś się tu produkował kiedy Paweł wygrał nam poprzedni mecz.

Obecnie Brożek to najlepszy napastnik, a Głowacki - stoper w ekstraklasie. To akurat są fakty. Nie wyszedł mu mecz? Zmarnował dwie setki? A jak myślisz, dlaczego gra w ekstraklasie (gdzie z miejsca stał się gwiazdą)?

Jesteśmy zadłużeni po uszy, płacimy jakieś śmieszne pieniądze, nie mamy ławki rezerwowych a spora część naszego składu jeszcze niedawno grała w rezerwach/pierwszej lidze. Mamy wyniki ponad stan klubu i kadrę, a tu tragedia po remisie na wyjeździe? No to może faktycznie najwyższa pora pójść na tiki-takę do Kauflandu albo kupić szalik Legii? No bo niestety, czasy kiedy byliśmy ligową potęgą minęły i nie wiadomo czy (kiedy?) wrócą...
dokladnie

Smuda jak dotad czyni cuda, a Brozek ? znajdziecie mi lepszego napastnika w E ? Nie, wiec wrzucic na luzzz i kibicowac Naszym bo graja ponad stan !

ps. jebac cwelke
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując