Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 29.09.2013, 00:54
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja mam tylko trzy refleksję po meczu.

1. Potrzebujemy bramkarza.
2. Mam nadzieję, że w najbliższym okienku przyjdzie do nas bramkarz.
3. No i jeszcze przydałby się nowy bramkarz.



(A no i Łukasz wrócił na swój poziom)
Ciekawa refleksja. Tyle, że akurat w tym meczu tą bramkę wpuściłoby >90% bramkarzy, a i trudno oczekiwać, że bramkarz stworzy nam sytuację w ataku czy strzeli gola. A tego przede wszystkim zabrakło. Pomijam już fakt, że do tej pory straciliśmy z 5 goli więc jaki by obecny bramkarz nie był to na tą chwilę problemem głównym nie jest tracenie goli a ich zdobywanie.
Odpowiedz cytując