|
Mamy najlepszą obronę w lidze, jeśli będę jakościowe transfery zimą do linii pomocy i ataku to każdy cel w lidze jest w naszym zasięgu.
Co do krytyki gry w ostatnim meczu Pawła Brożka to jest akurat uzasadniona, tyle że niektórzy zaczynają piłkarza tego traktować jak "świętą krowę", podobnie ma się rzecz z trenerem Smudą, np. słabe zmiany go obciążają więc zachowajmy trochę umiaru, tak w peanach pod ich adresem , ale i biorąc pod uwagę że problemy kadrowe dotyczą wielu innych, słabszych ogniw, warto też i w krytyce zachować umiar. Mamy dorobek punktowy ponad nasz potencjał i jest to, przy wszystkich ograniczeniach Pana Smudy, jego i .. nasz sukces.
A co do forowania przyszłości, to wiosna będzie zależała od wzmocnień i dyspozycji poszczególnych ekip, w tym naszej, więc dajmy sobie tu na wstrzymanie...
___
PS. Głos krytyczny nie oznaczać musi złą wolę, bez życzliwej krytyki niewiele da sie poprawić, więc warto być i na nią otwartym.
Co nie zmienia faktu, że lepiej jest obok niej też dostrzegać pozytywy, ja je dostrzegam, tak myślę, .. obrona na plus, fakt dzielenia punktów na 2 i rozstrzygnięcie wiosną też na plus, bo u nas zawsze mogą być przecież te udane transfery ..
I jeszcze jedno, naszym celem jest bycie w 8-mce i po podzieleniu punktów na 2, bliski kontakt z czołówką i na razie dajemy radę, tylko liga jest naszym celem.. o resztą w tym układzie trenersko-piłkarskim nie warto zawracać sobie głowy, .. przynajmniej nie teraz.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.09.2013 o godz. 23:41.
|