Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 28.09.2013, 23:10
Zgadzam się z Tobą. Wyniki to mamy dobre, grę już niekoniecznie. Te remisowe mecze w dużej mierze powinny się kończyć naszą porażką. Wychodzi na to, że po prostu mamy trochę szczęścia i Arka w obronie.
What's new?

Odpowiedz cytując