Paweł Brożek to dziś dla nas około 60-70 % bramek powoduje on umiejętnym czytaniem gry i cwaniactwem. Gdy zeszedł on z boiska nie mieliśmy czystej okazji na bramkę oprócz 2 strzałów, Bogusia który mógł zapytać bramkarza w który róg chce piłkę i dobrego strzału Burligi. Gdy piłka była na połowie ruchu to mieli ją niebiescy a nie Małecki czy Garguła ze względu na brak prób skutecznego przetrzymania piłki co Brożek wg mnie potrafi na tle e-klapy bardzo dobrze.. 10 mecz bez porażki gdybym zobaczył taki stan gdzieś na jakiejś stronie w czasie przygotowania do bieżącego sezonu to bym pomyślał że śnie
