Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 28.09.2013, 23:03
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Spójrzmy na to inaczej. Wspaniała seria bez porażki wciąż trwa
Niby tak ale - choć to truizm - remisami niczego się nie wygrywa... Przekonała się o tym Polska na Euro. Przekonał się o tym Juventus w grupie z Amicą, który zremisował chyba 6 razy. Przekonała się Wisła z Vaalerengą i Standardem Liege. Przekonała się Legia ze Steauą... Punktów mamy tyle jakbyśmy 4 razy przegrali... (4-6-0 = 6-0-4) ale nie to martwi. Przynajmniej 4 remisy to mecze w których Wisła była wyraźnie słabsza od rywala. Wyniki ogólnie mamy niezłe ale ponad stan i trzeba mieć tego świadomość. Jakości Wisła pokazuje średnio 30 minut na mecz. Godzina to zwykła rąbanka i wybijanka na oślep. Jest lepiej niż przez ostatnie 2 sezony ale wszystko trzyma Głowacki. Bez niego bylibyśmy w czarnej, głębokiej...
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.09.2013 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując