Temat
:
[10 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 28 września, godzina 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
184
28.09.2013, 22:38
Zal komentowac ich gre w 2 polowie.Dlaczego oni mysla ze jak prowadza do przerwy to jest super-zajebiscie
I niech ktos wezmnie Nalepe ,moze ktos bedzie chcial za darmo czy cos ,ale to jest sabotazysta .
I coraz bardziej mnie Misiek wk***wia.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas