Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 28.09.2013, 22:38
Zal komentowac ich gre w 2 polowie.Dlaczego oni mysla ze jak prowadza do przerwy to jest super-zajebiscie

I niech ktos wezmnie Nalepe ,moze ktos bedzie chcial za darmo czy cos ,ale to jest sabotazysta .
I coraz bardziej mnie Misiek wk***wia.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując