FraMat napisał(a):

To naucz się czytać ze zrozumieniem. Dariook dostał bana, bo się zagalopował i zaklasyfikował mnie do kauflandu.
Nie krytykował.
Nie wyrażał innej opinii.
Nie wytykał błędów.
Bezczelnie i po chamsku okreslił moderatora jako kogoś z drugiejs strony Błoń
|
Moderatora? Ty chlopie w dyktatora sie tutaj zabawiasz. Swojá drogá miales kiedys w avatarze idola , F. Castro! to wszystko by wyjasnialo.
Jednak nie sadze ze jestes odpowiednia osoba by decydowac czy wreczyc bana w sytuacji gdy jestes tym zainteresowany!
Dariook okreslil cie slusznie, adekwatnie do poziomu twojego posta.