Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 28.09.2013, 22:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To naucz się czytać ze zrozumieniem. Dariook dostał bana, bo się zagalopował i zaklasyfikował mnie do kauflandu.
Nie krytykował.
Nie wyrażał innej opinii.
Nie wytykał błędów.

Bezczelnie i po chamsku okreslił moderatora jako kogoś z drugiejs strony Błoń
Moderatora? Ty chlopie w dyktatora sie tutaj zabawiasz. Swojá drogá miales kiedys w avatarze idola , F. Castro! to wszystko by wyjasnialo.
Jednak nie sadze ze jestes odpowiednia osoba by decydowac czy wreczyc bana w sytuacji gdy jestes tym zainteresowany!

Dariook okreslil cie slusznie, adekwatnie do poziomu twojego posta.
Odpowiedz cytując