Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 28.09.2013, 21:34
Wydaje mi się,że Franz wyciska maksa z tych zawodników,których ma.Trzeba ten punkt uszanować zwłaszcza,że mieliśmy kupę szczęścia.Martwi mnie jednak to,ze prowadząc z teoretycznie słabszą drużyną(Jaga,Pejsy a teraz Ruch) zaczynamy się gubić.Gorzej,ze po dzisiejszym sędziowaniu nie takie Jarzębiaki będą odwalane w niedzielę i tego się szczerze obawiam...
Odpowiedz cytując