Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 28.09.2013, 21:34
"Takie odzywki nie powinny mieć miejsca na forum Wisły."

Pełna zgoda.

Szkoda, że egzekwowane jest to dość wybiórczo. Mnie ten user nazwał wprost żydem niedawno na sb więc ja go nie żałuję.


@ up - Legia odskakuje na 3 pkt chyba, że mówisz o tabeli przedstawiającą jakąś fikcję. Wisła ma 9 a Legia 12.
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.09.2013 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując