domin_czyzyny napisał(a):

A jak MODERTOR mnie obraza, abym wytrzezwial to OK. Jak nie czyta moich postow to ok?
Dwa standardy ? Dla moda i dla plebsu ?
Noz ....a, znalazl sie demokrata jak Unia Wolnosci...
|
domin, cenie Twoje zdanie w wielu kwestiach, ale tutaj chyba nie do końca masz racje.
Prezentowanie krytycznej oceny w stosunku do gry piłkarzy, najemnego trenera czy nawet inna wizja polityki klubu nie jest w żadnym przypadku powodem do wysyłania na druga stronę Błoń. Takie odzywki nie powinny mieć miejsca na forum Wisły.
Zwłaszcza, gdy przyjdzie co do czego, to dużo się krzyczy Cała Wisła zawsze razem.
Natomiast niefortunnie jest gdy się jest sędzią we własnej sprawie.
Szklanka zimnej wody dla wszystkich.