|
Chrapka brakowała w środku pola, jego skuteczności pod bramką.Guła owszem przy bramce asystował ale wogóle nie strzala zza pola karnego (a to potrafi !!), znika na długie fragmenty meczu,znacznie obniżył poziom w porównaniu z początkiem sezonu
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.09.2013 o godz. 21:32.
|