Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 28.09.2013, 21:05
Faktem jest że gra jest słaba. Ale chyba nikt z nas nie spodziewał się że będziemy od razu grali super piłkę. To co do tej pory "osiągnelismy" jest sukcesem ze składem jaki mamy. Naprwadę wypada się cieszyć ze po 10 meczach mamy 18 pktów. i kręcimy sie wokół podium.

Trzeba przetrwać do zimy. Ciułać punkciki i liczyć że sprowadzimy kogoś lepszego.

Co do samego meczu. Szkoda tych dwóch setek Brożka bo mecz mógłby się zupełnie inaczej ułożyć. Mam nadzieję że kontuzja nie jest groźna, tak samo jak Ostoji.
Drugi z rzędu przyzwoity mecz Chaveza, Głowa standard. Poza tym nikt sie nie wyróżnił. Miśkiewicz że dużo błędów na szczęście bez konsekwencji.
Odpowiedz cytując