hubert.fan napisał(a):

|
Jeżeli dajesz przyzwolenie na obrażanie użytkowników to nie mamy o czym rozmawiać .....
|
A jak MODERTOR mnie obraza, abym wytrzezwial to OK ?! Jak nie czyta moich postow to ok? Dwa standardy ? Dla moda i dla plebsu ?
Noz ....a, znalazl sie demokrata jak Unia Wolnosci...