Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.09.2013, 21:02
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dajesz przyzwolenie na obrażanie użytkowników to nie mamy o czym rozmawiać .....
A jak MODERTOR mnie obraza, abym wytrzezwial to OK ?! Jak nie czyta moich postow to ok? Dwa standardy ? Dla moda i dla plebsu ?

Noz ....a, znalazl sie demokrata jak Unia Wolnosci...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.09.2013 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując